FAQ o dopravě, platbě i recyklovaných balících

 

 

Vyberte si dopravu

Chcete si zásilku objednat domů, nebo raději flexibilně vyzvednout v blízké zásilkovně? Nebo si ji raději vyzvednout osobně? U nás si můžete vybrat. V případě zaslání po České republice jsou možnosti následující: 

 

  • PPL – Balík domů: 99 Kč, vč. DPH. Zásilka je doručena na Vaši adresu druhý den po odeslání. Řidič Vás kontaktuje s časem dodání. Pokud se minete, máte možnost vyzvednout si zásilku během 14 dní  v příslušném depu PPL.
  • Zásilkovna: 85 Kč, vč. DPH. Zásilka je doručena na Vámi zvolené výdejní místo (zásilkovny) obvykle do druhého dne po odeslání. Můžete ji sledovat online. Pro vyzvednutí dostanete kód emailem nebo SMS-kou. Během sedmi dní si zboží můžete vyzvednout.
  • Osobní odběr: zdarma. Vyzvednutí je možné v Poketo obchodu na Letné, a to na adrese Fr. Křížka 27, 170 00 Praha 7 – vstup z ulice Veletržní. Otevřeno je v úterý a čtvrtek 9-17h a ve středu 9-13h (o prázdninách se doba může lišit – podívejte se do části Prodejny). Na stejné adrese, o dveře dál, je obchod Segra segra, kde si taktéž můžete zboží vyzvednout, když zrovna máme zavřeno. Tam je otevírací doba Po-Čt 11-19 hodin. Pro jistotu se podívejte na jejich web, že otevírací doba stále platí. Děkujeme.

Při objednávce nad 1500,- Kč je doprava zdarma. Domluvte se s kamarády, sousedy nebo spolužáky a objednejte si společně! Vyplatí se Vám to.

Platit můžete platební kartou (přes bránu GoPay), bankovním převodem, hotově při osobním odběru nebo dobírkou. Dobírka je zpoplatněna navíc 40 Kč, vč. DPH.

 

Objednávejte i do zahraničí

Ano, posíláme i do zahraničí, ale cena za poštovné je samozřejmě vyšší. Abychom mohli zjistit její výši, napište nám, co byste si rádi objednali a do jaké destinace balíček poputuje. Na základě vašich požadavků cenu zjistíme a dáme vám vědět, na kolik by objednávka vyšla.

 

Objednávejte na Slovensko a ve slovenštině

 

Poketo tvoří i ve slovenštině. V tuto chvíli nabízíme produkty abecedy – podívejte se na www.poketo.sk. Z tamního e-shopu si můžete nechat poslat produkty na Slovensko. Pokud byste si přáli vyzvednout v Praze osobně, anebo nechat poslat po Česku, napište nám email na info@poketo.cz a domluvíme se.

Tvoríme abecedu aj v slovenčine

 

 

Přečtěte si obchodní podmínky

Kompletní obchodní podmínky najdete zde: https://poketo.cz/obchodni-podminky/.

 

Chráníme Vaše osobní údaje

Veškeré osobní informace považujeme za velmi citlivé, a proto s nimi podle toho nakládáme. Stručně řečeno – vaše data potřebujeme, abychom vám mohli poslat objednané zboží a vystavit fakturu. Na webu používáme nezbytná cookies, aby web mohl fungovat, a sledujeme statistiky návštěvnosti prostřednictvím Google Analytics. Konkrétní detaily i to, jak sběr cookies omezit, si přečtěte na www.poketo.cz/kontakt/udaje.

 

Každý balík je originál!

Nedivte se, když Vám zboží přijde v krabici od bot nebo vrtačky. Dáváme kartonům druhý život. Staré noviny, papíry z tiskárny a časopisy slouží jako výplně, aby zboží dorazilo v pořádku. A pak na kole nebo pěšky balík doneseme na expediční místo. Každý balík je originál!