Doprava

Jaká je dodací lhůta?

Vaši objednávku odesíláme poté, co nám dorazí peníze od Vás na účet. V případě dobírky se snažíme zboží odeslat co nejdříve, obvykle do dvou dnů, úplně maximálně do pěti pracovních dnů (nebojte, k tomu dochází opravdu málokdy). Pokud zboží nemáme skladem, dáme vám obratem vědět a nabídneme řešení.

 

Jakou dopravu si můžu vybrat a na kolik mě vyjde?

Objednávku si můžete nechat poslat přes Zásilkovnu nebo přes Českou poštu, anebo si ji můžete vyzvednout zdarma v Praze. Vyzvednutí je možné v poketím obchůdku na Letné, a to na adrese Fr. Křižíka 27, 170 00 Praha (vstup z ulice Veletržní). Otevřeno je: út 9-13, st,čt 9-17. Druhou možností je vyzvednutí v Karlíne. O místě a čase se společně domluvíme po závazném objednání.

V případě zaslání jsou ceny pro Českou republiku následující: 

Zásilkovna, doručení na odběrné místo: 65,00 Kč

Česká pošta, platba převodem: 154,00 Kč

Příplatek za dobírku: 40 Kč

Při objednávce nad 1500,- Kč je doprava zdarma.

 

Objednávky posíláme i do zahraničí

Ano, posíláme i do zahraničí, ale cena za poštovné je samozřejmě vyšší. Abychom mohli zjistit její výši, napište nám, co byste si rádi objednali a do jaké destinace balíček poputuje (případně i spolehlivého dopravce, víte-li, že jsou mezi nimi velké rozdíly). Na základě vašich požadavků cenu zjistíme a dáme vám vědět, na kolik by objednávka vyšla.

 

Obchodní podmínky

Kompletní obchodní podmínky najdete zde: https://poketo.cz/obchodni-podminky/.

 

Každý balík je originál!

Nedivte se, když Vám zboží přijde v krabici od bot nebo vrtačky. Dáváme kartonům druhý život. Staré noviny, papíry z tiskárny a časopisy slouží jako výplně, aby zboží dorazilo v pořádku. A pak na kole nebo pěšky balík doneseme na expediční místo. Každý balík je originál!