O nákupu

Jaká je dodací lhůta?

Vaši objednávku odesíláme po zaplacení kartou nebo poté, co nám dorazí peníze od Vás na účet. Zboží se snažíme odeslat co nejdříve, obvykle do dvou dnů, úplně maximálně do pěti pracovních dnů (nebojte, k tomu dochází opravdu málokdy). Pokud zboží nemáme skladem, dáme vám obratem vědět a nabídneme řešení.

 

Jakou dopravu si můžu vybrat a na kolik mě vyjde?

Objednávku si můžete nechat poslat přes Zásilkovnu nebo přes Českou poštu, anebo si ji můžete vyzvednout zdarma v Praze. Vyzvednutí je možné v poketím obchůdku na Letné, a to na adrese Fr. Křižíka 27, 170 00 Praha (vstup z ulice Veletržní). Otevřeno je: út 9-13, st,čt 9-17. Druhou možností je vyzvednutí v Karlíne. O místě a čase se společně domluvíme po závazném objednání.

V případě zaslání jsou ceny pro Českou republiku následující: 

Zásilkovna, doručení na odběrné místo: 65,00 Kč

Česká pošta, platba převodem: 154,00 Kč

Příplatek za dobírku: 40 Kč

Při objednávce nad 1500,- Kč je doprava zdarma.

 

Objednávky na Slovensko

Poketo tvoří i ve slovenštině. V tuto chvíli nabízíme produkty abecedy – podívejte se na www.poketo.sk. Z tamního e-shopu si můžete nechat poslat produkty na Slovensko. Pokud byste si přáli vyzvednout v Praze osobně, anebo nechat poslat po Česku, napište nám email na info@poketo.cz a domluvíme se.

 

Objednávky posíláme i do zahraničí

Ano, posíláme i do zahraničí, ale cena za poštovné je samozřejmě vyšší. Abychom mohli zjistit její výši, napište nám, co byste si rádi objednali a do jaké destinace balíček poputuje (případně i spolehlivého dopravce, víte-li, že jsou mezi nimi velké rozdíly). Na základě vašich požadavků cenu zjistíme a dáme vám vědět, na kolik by objednávka vyšla.

 

Obchodní podmínky

Kompletní obchodní podmínky najdete zde: https://poketo.cz/obchodni-podminky/.

 

Chráníme vaše data

Veškeré osobní informace považujeme za velmi citlivé, a proto s nimi podle toho nakládáme. Stručně řečeno – vaše data potřebujeme, abychom vám mohli poslat objednané zboží a vystavit fakturu. Na webu používáme nezbytná cookies, aby web mohl fungovat, a sledujeme statistiky návštěvnosti prostřednictvím Google Analytics. Konkrétní detaily i to, jak sběr cookies omezit, si přečtěte na www.poketo.cz/kontakt/udaje.

 

Každý balík je originál!

Nedivte se, když Vám zboží přijde v krabici od bot nebo vrtačky. Dáváme kartonům druhý život. Staré noviny, papíry z tiskárny a časopisy slouží jako výplně, aby zboží dorazilo v pořádku. A pak na kole nebo pěšky balík doneseme na expediční místo. Každý balík je originál!