Pro obchody

Máte knihkupectví, hračkářství nebo třeba obchod s designovými věcmi? Líbí se vám naše výrobky a rádi byste je nabízeli svým zákazníkům?

Knihkupectví Na poličce v Moravském Krumlově nabízí kvalitné dětskou literaturu

Budeme jedině rády. Ozvěte se nám a domluvíme se na detailech spolupráce. Volejte Adéle Švecové na číslo 776 715 187 nebo pište na email info@poketo.cz. Představíme Vám všechny naše produkty a naše velkoobchodní ceny. Upřednostňujeme, pokud zboží u nás rovnou za zvýhodněné ceny nakoupíte. Nabízíme ale i možnost odkupu do komise. Zboží vám buď předáme osobně, zašleme přes Zásilkovnu nebo na adresu. Spolupracovat můžeme i na sociálních sítích a navzájem o sobě dát vědět svým fanouškům.

 

Pro školy

Hledáte kvalitní a vkusné materiály do školních tříd?

Vyzdobte učebnu s Poketo produkty nebo si v novém roce zahrajte s žáky naši hru Vyjmenovaná slova! V případě odběru většího množství produktů se domluvíme na slevě.

K zápisu doporučujeme jako dárek pro budoucí prvňáčky knihu Matylda v první třídě. Do prvních tříd nabízíme na objednávku sadu českých písmen a sadu číslic 0 – 9 jako učební „dekoraci“ na zeď. Najdete je zde. Do každé lavice se hodí přehledný list s českou abecedou. V sekci Abeceda – Hry nabízíme také abecední pexeso, domino a hru Písmenožrout na procvičování slov začínající na určité písmeno. Pro žáky a žákyně třetích tříd nabízíme sadu ilustrovaných vyjmenovaných slov a hrací karty s vyjmenovanými slovy, včetně tipů na pět her.

Máte ještě jiná přání? Dejte nám o nich vědět. Volejte Adéle Švecové na číslo 776 715 187 nebo pište na email info@poketo.cz

 

Pro školky

Chcete kreativně a hravě připravovat předškoláky na přechod do školy?

V tom případě pro vás máme hned několik nabídek. Můžete je využít přímo ve školce, anebo je věnovat dětem jako dárek při přechodu do školy. Nakoupíte-li větší množství produktů, můžeme se domluvit na slevě. Hrajete s dětmi rádi hry? Pořiďte si do školky pexeso s českou abecedou anebo hru Písmenožrout. Obě najdete v sekci Hry. Tvoříte rádi? Nechte děti vytvořit vlastní sadu české abecedy, díky našim kartám s předtištěnými tiskacími a psacími písmeny – Dokresli si abecedu. Další produkty s českou abecedou najdete v části ABeCeDa. Čtete rádi? V tom případě vám doporučujeme knihu Matylda v první třídě. Hodí se i jako dárek na rozloučenou se školkou.

Máte ještě jiná přání? Dejte nám o nich vědět. Volejte Adéle Švecové na číslo 776 715 187 nebo pište na email info@poketo.cz